TYÚKOKAT MÉSZÁROLTAK A KÓBOR KUTYÁK

Komoly kárt okozott egy törökszentmiklósi családnak két kóbor kutya, amelyek behatoltak egy baromfiudvarba. A településen volt már hasonló mészárlás, de ekkora még nem.

- Mindet lefojtotta. Negyvennyolc darabot.

Szabályos vérengzést rendezett két kóbor kutya egy törökszentmiklósi baromfiudvarban. Ottjártunkkor már csak a tollak árulkodtak arról, hogy mekkora volt a pusztítás. A kárvallott tulajdonos a telefonján mutatja a támadás után készült felvételeket.
- Hétfő reggel, ahogy felkeltem, kijöttem, hogy majd etetem a jószágokat: csirkéket, meg a malacokat. Hát oszt látom, hogy a ki van terítve egy pár darab, először csak az udvaron, tyúk. Akkor bementem, szóltam a feleségemnek, én már nem is izéltem, csak mondtam neki, hogy nézd már meg az ólban, hogy megvannak-e, amiket vágtunk volna csirkéket. Hát azokat is, mindegyiket lemészárolták. Akkor elmentem oda hátra, oszt ott is volt egy pár darab, akkor kimentem ide a dróthoz és akkor ment ki ez a két nagyobb testű kutya.

A kóbor kutyák által okozott kér körülbelül kétszázezer forint. A biztosító csak abban az esetben térítené meg a kárt, ha kiderülne, ki a két kutya gazdája.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Top hírek