Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának

Nincs akadálya a gördülékeny átadás-átvételnek és a közös munka gyors elindításának, függetlenül attól, hogy egy "mamut intézményből" egy tiszta profilú minisztériumot kellett létrehozni - közölte Facebook oldalán Kármán András pénzügyminiszter pénteken a délelőtti állományülést követően.

Bejelentette azt is, hogy a Pénzügyminisztérium visszatér a József nádor térre. Az Alpár Ignác tervezte József nádor téri épület "már éppen nem esett áldozatául az értékes állami műemléképület-mutyinak" - jegyezte meg.

A miniszter célja, hogy párbeszédre és konstruktív eszmecserére, egyeztetésekre nyitott, magas szakmaisággal és hatékonyan működő tárcát építsenek. "Ez ma elindult" - fogalmazott a posztban.

A munkatársaknak megköszönte, hogy elfogadták a meghívást és hogy nyitottak voltak a személyes beszélgetésekre is - jelentette ki.

 

Forrás: infokarcag.hu

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.