Addig jár a korsó...

A rendőrök őrizetbe vettek egy kunmadarasi férfit, aki ugyanabba a házba többször visszament lopni. A kár több millió forint.

 Egy kunmadarasi lakost ellenőriztek a rendőrök május 11-én délelőtt a településen. Az egyenruhások megállapították, hogy a férfit meg nem fizetett bírság miatt körözi a Karcagi Rendőrkapitányság. Előállították további intézkedésre, azonban ennyivel nem úszta meg. A nyomozók ugyanis gyanúsítottként kihallgatták, mivel több vagyon elleni bűncselekmény is a terhére róható. A megalapozott gyanú szerint a 21 éves férfi egy idős helyi lakoshoz február óta visszatérően járt lopni, összesen 4 alkalommal ment be az ingatlanba. Szerszámgépeket, radiátort, fűnyírót, bútorokat, ventilátort, indukciós főzőlapot, étkészleteket, alufelniket, ruhákat és egyéb használati eszközöket vitt el. A lopási kár meghaladja a hatmillió forintot. A férfi további másik két kunmadarasi ingatlanba is bement, onnan több tízezer forintban vitt el értékeket.

A nyomozók a fiatal férfit őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.