ORSZÁGOS NYUGDÍJAS MŰVÉSZETI FESZTIVÁL

A Karcagi Napsugár Klub szervezésében idén is megrendezték az immár tizenegyedik Országos Nyugdíjas Művészeti Fesztivált.

Az Akácliget Gyógy- és Strandfürdő területén nemcsak a termálvíz, hanem a hangulat is felforrósodott. A fesztivála polgármesteri megnyitóval kezdődött, ahol az ünnepélyes szavak után azonnal átvették a terepet a dalok, a táncok és a versek.
Nem csupán egy versenyről volt szó, hanem az életigenlés ünnepéről. A fellépők bizonyították: a nyugdíjas évek nem csak a pihenésről, hanem az újrakezdésről és az önkifejezésről szólnak. A fellépő csoportok az ország minden tájáról érkeztek, hogy megmutassák, a népi hagyományok és a művészet szeretete generációkat köt össze.
Illés-Tóth Éva klubvezető és csapata idén is magasra tette a lécet. Aki ott volt, nemcsak élményekkel, hanem egy nagy adag energiával is távozott a karcagi napsütésből. Mert ahogy a fesztivál mottója is sugallta: a tehetség örök, a kedvünk pedig… nos, az pont olyan maradt, mint húszévesen!

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.