Megköszönte a főkapitány

Életmentő rendőrök helytállását köszönte meg a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője.

Ahogy arról korábban beszámoltunk a Tiszasülyi Rendőrőrs két körzeti megbízottja Mészáros János r. zászlós és Scheidt Winfried r. őrmester egy égő nagykörűi családi házból mentettek ki több bajbajutottat.

Dr. Rádi Norbert r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, vármegyei rendőrfőkapitány megköszönte a két kolléga február 4-én nyújtott kimagasló helyzetfelismerését és hősies szolgálatellátását.

 

Forrás: infokarcag.hu

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.